Voorzitters

Jules Vanleysen 1947-1974

Albert Barthels 1974-1989
Freddy Lemoine 1989-1993
Jos Claes 1993-2001

Stany Barthels 2001-2004

(ere-voorzitter)

Gilbert Govaerts 2004-2007

(ere-voorzitter)

Rikky Brebels 2007-11/06/2012

(ere-voorzitter sinds 2013)

Raf Vermesen 11/06/2012-19/02/2013

Stany Barthels 19/02/2013-21/05/2015

(ere-voorzitter)

Alec Ghysen 14/09/2015-

 

© Koninklijk Stedelijk Feestcomité der Stad Hasselt Support by Webmaniacs.be